Manipuliatorių šou

Buvo labai agresyvus rašinys prieš draudimą parduoti savo nuosavybę- žemės sklypą užsieniečiui, bet ištryniau. Saugojau, matyt, kitaip mąstančių ar nemąstančių jausmus.

 Tik referendumo organizatoriai nelabai orientuojasi, kaip tą užsienietį apibūdinti... Didžiausi "užsieniečiai" slypi čia- Lietuvoje. Lodoriai, diletantai, beraščiai ir aplamai- aferistai visais 3D požiūriais. Smile

 Tiesiai šviesiai- nedalyvauk abejotinose "akcijose". Dažnai po populistinio saldainio popieriuku slypi baisiai dvokiantis ir infekuojantis aplinką šūdas.

 O jei nežinai ar neįsivaizduoji už ką balsuoti ar aplamai- dėl ko ten eiti, patarimas vienas- NEIK. O jei  "referendumo" talonėlyje ir parašyta, kad tai "Privalomasis referendumas", tai mes turime pilną teisę vyriškai pasikalbėti apie tų talonėlių idėjinių autorių Privalomąją atsakomybę už savo nudirbtus darbus mums, tų referendumų Finansuotojams. Bet, kaip taisyklė, su tokių "Referendumų" ir naujobių autoriais vyriškas  pokalbis dažnai užsibaigia bobiškoje LT liaudies prokūratūroje Smile

Labos nakties skaičiusiems plius palinkėjimas atsibusti šviesesnės nuovokos , nei išvakarėse, kliautis ne tik senolių patirtimis, bet ir nūdienos realijomis. Ir taip kasdien, kasnakt. Visą laiką, kol neliks mūsų akiratyje tų, kurie mus skaito (tyliai) statistinių avių banda, kraunančia jiems paklausiausią valiutą- mūsų BALSUS.

Labos.

 

 

Komentarų: 2

Komentuoti