Kainų šėlsmas

Prieš porą dienų Delfyje pasirodė straipsnis, kaip Ikea prekybos centre pastebėtas nepagrįstas kainų kilimas. Lyg ir skandalinga, lyg ir normalu, nes to ir tikimasi. Nors ir tikimasi kainų šuolio, slapta viliamasi, kad gal tai nepasitvirtins. O ir įvairios instancijos bando viską sureguliuoti, sužiūrėti, kad tik vartotojai nenukentėtų, apeliuojama į verslininkų  sąžinę... Tik ar verta versle ieškoti sąžinės? Vargu. Ypač, kai štai ant nosies galo neeilinis įvykis ir galimybė apmauti neapdairius pirkėjus. 

Kur link lenkiu? Ogi užmačiau dvigubai užkeltą kainą. Nors apsipirkinėju tikrai  nesitikėdama jog kainos išliks tokios pačios, visgi nustebau kai pamačiau daiktą, kuris bent du metus kainavo tiek pat ir štai artėjant euro įvedimui yra įkainuotas dvigubai nei buvo.  Gal kažkas sakys - natūralu. Kiti sakys - nepirk. Dar kiti pažers kitokių replikų. Na ir tegul. Aš tenoriu pasakyti, kad man ne vistiek tai, kad kažkas pasinaudos mumis. Man ne tas pats ir aš netylėsiu. Nes jei tylėsiu aš, tylės kitas ... taip mus ir murkdys nepagrįstame kainų kilime. Būkime budrūs ir nesileiskime kvailinami Wink 

Komentarų: 2

Monika

Matysim kaip čia bus. O aš ėmiau ir parašiau Delfio duotu emailu Biggrin Gal net sulauksiu atsakymo. Kažkada iš vartotojų teisių apsaugos gavau dar tą pačią dieną atsakymą.

Komentuoti