Autoriaus tinklaraštis

Informacija

Siekiant užtikrinti svetainės spartą ir saugą buvo ištrinta virš 80 neaktyvių vartotojų paskyrų kartu su turiniu. Savaime gavosi, kad Margučio bendruomenę dabar sudaro nariai, palikę įrašus ar kitaip suaktyvinę savo veiklą Margutyje nuo 2015 metų sausio 1 dienos.
Panaikintos visos rolės, išskyrus Si ( redaguojantis turinį asmuo).

Klaipėdos pilies džiazo festivalis laukia visų

Jau kitą savaitgalį pajūrį užvaldysiantis 21-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis stebins ir žavės ne tik po plazdenančiomis tarptautinės didžiųjų burlaivių regatos dalyvių burėmis vyksiančiais pasaulinės džiazo muzikos žvaigždžių ir legendų pasirodymais. Po metų pertraukos į jo sceną grįžta vaikų bei jaunimo džiazo dainų šventė „Jaunoji džiazo banga“.

Klaipėda. Šeštadienis. Senamiestis.

Važiavau pirkti džinsų. Bet jie per ilgi, todėl toje pačioje krautuvėje palikau sutrumpinti.  Tai tuo tarpu ir prasinešiau per senamiestį ir Pilies uostelį. O ten šventė. Jomarkas šioks toks, nežemiškas šašlykų kvapas, visokios muzikos, ir gyvos ir įrašytos.  Nusipirkau porą talpų Klausučių gyvo alaus,  suvalkietiškų lašinių, šoninės ir dešros. Va taip buvo.

Vairuotojai

Pustuštė sankryža. Į ją važiuoja gražus, mažutis ir, akivaizdžiai, labai brangus "Mercedes". Užsidega raudona šviesa, "Mercedesas" staigiai stabdo... Ir, kaip jau būna, į jo užpakalį įsirėžia "Zapukas". "Zapuko" vairuotojas, matydamas, kas įvyko, tiesiog sustingsta. Tuo tarpu "Mercedeso" durelės atsidaro ir iš jo išlipa tokia akivaizdi blondinė. Blondinė blondinė tiesiog.

Lankytojų dėmesiui!

Būkite atidūs atidarydami laiškus savo e-pašto dėžutėse. Artėja didžiosios šventės, dovanų pirkimo metas. Ryšium su tuo suaktyvėja ir internetinių sukčių veikla. Neapdairiai išsiųsti, atidaryti ar atsakyti laiškai gali gerokai patuštinti Jūsų ir Jūsų draugų piniginę. Kaip pavyzdį pateiksiu šiandien gautą laišką nuo mūsų nario Do (Doremi).

1917.01.12

Bočiui atminti.

 Šiandien jam būtų  97 metai.

 Ir būtų, jei ne kaip tame anekdote: Petriukas stebi laidotuves ir klausia tėvo: "-Teti, nuo ko mirė šis žmogus?"

 Tėvas atsako: " -Skaityk užrašus ant vainikų, sūnau - "Nuo bendradarbių, nuo artimųjų, nuo žmonos, nuo vaikų, nuo kaimynų..."

Kietas vyras buvo. Tikras vyras.

Šeštadienis. Jūros šventė 2013

Dar viena Jūros šventė įpusėjo. Lyg ir prekės mugėje tos pačios, orai- tradiciškai vykę, margas žmonių šurmulys, muzika, tačiau nepabosta. Tradiciškai kaštavojau Pasvalio alaus. Norėjau nusipirkti tokį skaptuotą medinį daiktą kelių skylių alaus užkandžiams, bet pritrūkau grynųjų. Rytoj būtinai nusipirksiu. O vakare ir išbandysiu. Tik su Švyturio alumi.

O žiurke!

Laukinės (nors, kiek tos laukinės likę- beveik visa sužmoginta) gamtos "mylėtojams" norėčiau priminti, kad jų gerbūvis atvirkščiai proporcingas tokių mažų gyvūnėlių populiacijai. Žiurkės elektros įrenginiuose nėra naujiena. Niekas nežino, kas jas traukia link srovėlaidžių dalių, juo labiau, kad ten jokios šilumos nerasta. Nei maisto.

Užsiprenumeruoti RSS - Autoriaus tinklaraštis