Pabučiuoti rupūžę

Atsimenate pasaką "Princesė ir varlius"? 
Tik įsivaizduokite - tai visai ne iš piršto laužta. Tikrai! Tereikia pasirinkti tinkamą rupūžę ir sėkmė beveik garantuota. Po bučinio šalia savęs galite išvysti savo svajonių jaunikį Wink 

Na gerai, nėra tai taip paprasta. Pirmiausiai - tai turi būti Kolorado rupūžė. Kitaip, bučiuok nebučiavęs, nieko nebus. Antra - to bučinio poveikis nėra amžinas Sad Jūsų princas po kažkiek laiko vis tiek  dės į kojas (visas keturias).

Kur slypi paslaptis? Varlėje. Kolorado rupūžė - ne šiaip kokia žalia gražuolė. Tai haliucinogeninė (beje, nuodinga) rupūžė. Pabučiavus tokią prasideda haliucinacijos, mat rupūžės liaukos išskiria medžiagas priskiriamas prie triptaminų (psichiką veikiančią medžiagą). Taigi... bučinys... po jo jūsų varlius gali tapti princu... ir išgaruoti su haliucinacijomis Sad Ketinančius svaigintis bučiniu perspėsiu, tai nelegalu.  Bučinys gali turėti ne tik džiaugsmingą rupūžės virsmą princu, bet ir liūdnas pasėkmes. Tai gali būti jūsų paskutinis bučinys apskritai Sad

Mat jau senovėje buvo žinomas šių varlių poveikis. Moterys tuos nuodus naudodavo atsikratydamos neįtikusius vyrus ar meilužius. Rupūžių išskiriami bufotoksinai gali sukelti širdies smūgį Pietų Amerikoje šamanai šiais nekaltais padarėliais nuodydavo strėles.  Verdant varles aliejuje, labai lengva išgauti nuodus, nes jie tiesiog išplaukia į paviršių. Kai varlės pasiekė Europą, jomis pradėjo naudotis italai.  Jie varles laikydavo druskoje, o vėliau ja psūdydavo savo aukos maistą. 

Varlių populiarumas išliko. Jos pasitarnauja  jaunimėlio tarpe. Šie džiovina varlių odą, susuka ją į cigarą ir   dūmina. 

Nėra to blogo, ko negalima panaudoti geriems tikslams Wink Kinai rupūžių nuodus naudodavo nuo danties skausmo, sinusito, dantenų kraujavimų. 

Pasiruošę svaiginančiam bučiniui? Wink 

(šaltinis - visagalis internetas)

Laikina

Komentarų: 7

E.

Ė, ponia Monika, jūs dar daug ko nežinote. Pagrįsiu faktais, pasakojimu. Būtinai papasakosiu. neliūdną istoriją tokią.

Monika

Ė, pons Eduardai, Monika ir turi tokią neliūdną istoriją Wink O kad daug nežinau... ne taip greit pasensiu Biggrin 

Bigudukas

Informacinio pobūdžio čia Smile kolorado rupūžė.
Gal ir neblogai turėti tokio spirito saviginai strėlių, rūpužinis cianidas

Komentuoti