Mink pedalą!

Startuolių kompanija iš Kanados sukūrė ir pagamino miniatiūrinę, portatyvinę skalbimo mašiną. Jos veikimui visiškai nereikia elektros energijos, nes ji dirba, veikiama žmogaus raumenų jėgos. O dabar išsamiau. Yirego Drumi – tai pusės metro aukščio skalbyklė, panaši į ryžių virimo puodą. Ji labai mobili ir telpa lagamine arba automobilio bagažinėje. Ji puikiai pasitarnaus kelionių ir žygių mėgėjams. Drumi sugeba skalbti ir gręžti iki septynių aprangos gaminių, sunaudoja apie 9 litrus vandens ir truputį skalbimo miltelių. Pagrindinis klausimas: kiek reikia minti pedalą, norint išskalbti rūbus? Tik 5 minutes! Per šį laiką skalbyklė atlieka tris ciklus: skalbimą, skalavimą ir gręžimą.

Nemažai žmonių vengia visuomeninių skalbyklų higienos sumetimais ar nenorėdami sugadinti rūbų ar tiesiog dėl taupumo. Pasak gamintojo, Drumi 40 procentų konstrukcijos padaryta iš medžiagų, kurios lengvai perdirbamos, kaip antrinė žaliava. Ši „mašina“ suvartoja 80 procentų mažiau vandens, nei įprastos skalbimo mašinos. Taip pat ji labiau higieniška, lyginant su visuomeninių skalbyklų mašinomis. Yirego už šį išradimą buvo kelis kartus apdovanotas ir užėmė pirmą vietą pramoninio dizaino konkurse.

Pedalinės skalbyklės pardavimai startuos 2015 metų liepą. Drumi mažmeninė kaina – 169 USD.

 


 

Tik vienas komentaras...

Monika

Pagal dydį, tai nebent lėlių rūbams skalbti. Kelioninis bliuzonas į ją netilps... Bet pati idėja superinė. Mielai paminčiau Biggrin

Komentuoti