Klaipėda

Klaipėdos pilies džiazo festivalis laukia visų

Jau kitą savaitgalį pajūrį užvaldysiantis 21-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis stebins ir žavės ne tik po plazdenančiomis tarptautinės didžiųjų burlaivių regatos dalyvių burėmis vyksiančiais pasaulinės džiazo muzikos žvaigždžių ir legendų pasirodymais. Po metų pertraukos į jo sceną grįžta vaikų bei jaunimo džiazo dainų šventė „Jaunoji džiazo banga“.

Klaipėda. Šeštadienis. Senamiestis.

Važiavau pirkti džinsų. Bet jie per ilgi, todėl toje pačioje krautuvėje palikau sutrumpinti.  Tai tuo tarpu ir prasinešiau per senamiestį ir Pilies uostelį. O ten šventė. Jomarkas šioks toks, nežemiškas šašlykų kvapas, visokios muzikos, ir gyvos ir įrašytos.  Nusipirkau porą talpų Klausučių gyvo alaus,  suvalkietiškų lašinių, šoninės ir dešros. Va taip buvo.

Šeštadienis. Jūros šventė 2013

Dar viena Jūros šventė įpusėjo. Lyg ir prekės mugėje tos pačios, orai- tradiciškai vykę, margas žmonių šurmulys, muzika, tačiau nepabosta. Tradiciškai kaštavojau Pasvalio alaus. Norėjau nusipirkti tokį skaptuotą medinį daiktą kelių skylių alaus užkandžiams, bet pritrūkau grynųjų. Rytoj būtinai nusipirksiu. O vakare ir išbandysiu. Tik su Švyturio alumi.

Užsiprenumeruoti RSS - Klaipėda