?

Sutaršius pusę skardinės ananasų, galima kiek ramiau veržtis į eterį. 

Papiktino mane lietuvių homofobiškumas ir netolerancija. Taaaip apie tą patį ir aš, kaip ir visi... Man patiko ta daina, man ir balsas patiko. Išvaizda - jo..šokiruojanti net mane. Bet tai dainų konkursas. Vertinama ne orientacija ar fizionomija. Taigi... Realiai, nelabai ir buvo ką išrinkti. Nesakau, kad norėčiau jog mano vaikai būtų kitokie nei visi. Bet atviras šaipymasis ir kvaili komentarai man nepriimtini. Tai tikrai nerodo žmogaus aukšto lygio ir išprusimo. Taip, galima pašmaikštauti. Tai nieko tokio. Bet viskas turi turėti ribas. 

O tas visų "akių išpūtimas" ir nuostabos "kur pasaulis eina" yra mažų mažiausiai po laiko. Eina tas pasaulis, kur pasiųstas buvo. Kaip pasiklojome, taip ir išsimegame. Apie ką aš? Apie tokių "barzdotų moterų" atsiradimą. Kur mūsų kaltė? Ogi "gamyboje". Pažiūrėkite kuo maitinasi žmonės. Kuo kvėpuoja, kokius vaistus vartoja. Kiek rūko ir ką, kiek alkoholio suvartoja, kokiomis ligomis serga būsimos mamos.... Man nekyla klausimų iš kur kyla "vaivorykštės" spalvos ir kur jos leidžiasi. Viskas iš mūsų ir iš mūsų sugadintų genų Sad Deja. Ne visu 100%, bet... Vienas kitas pats iš mandrumo sumąsto "tvarkyti" viską, kas juda ir kaip juda... O kiti - mūsų pačių kaltė. Tai ir nesistebėkime. 

Sakysite, ko jiems viešumon tada lįsti. To tai aš nežinau. Pritariu, galėtų kiek santūriau rodytis. Mums gal taip norėtųsi. Bet jie... nesijaučia kitokie. Bent nenori jaustis kitokiais, tai kam to "santūriau"? Ir jei jie lindės kažkur pogrindyje, jausis kitokiais. Tada jausis blogai...Man atrodo, jie bet kokiu atveju ne taip jau gerai jaučiasi. Nemanau, kad labai laimingas tas žmogus, kuris suvokia, jog jo norai nestandartiniai...O kol pats sau pripažįsta, kad yra viskas kitaip nei turėtų. Et, nesileisiu į detales. Juolab, ne man suprasti kaip jie jaučiasi. Bet, kad ir jie turi širdį, tą aš žinau. O mes, turime širdis? 

Komentarų: 5

E.

Kažkur skaičiau mokslavyrių straipsnelį, kuriame teigiama, kad moterys, vartojusios hormoninius kontraceptikus rizikuoja pagimdyti  homoseksualios pakraipos vaikiuką. Na, ten hormonų disbalansiai įvairūs ir pan. Tuo netikėti nėra pagrindo, nes iš tiesų- homikų populiacija spėriai ėmė plisti būtent  nuo hormoninės kontracepcijos  "starto". tai va, panos. Nemoka dienų paskaičiuoti, o ir vyrui su gandonu nekas yra mylėtis ar ant pilvo nuleisti, tad ir imamasi tablečių.

 

Žalia rūta

O jei polinkis tai pačiai lyčiai yra paveldimas? Tuomet ar nebūtų geriau, jei tie, kurie jį turi, nesislėptų ir gyventų pagal savo polinkius? O jei slėptų, mėgintų gyventi kitaip, kurtų šeimas su priešingos lyties asmenimis, susilauktų vaikų... kurie galbūt paveldėtų polinkį?

Prisiminiau savo susitikimą su transvestitu, kaip dabar sakoma. Buvo toks dėdė, kuris mėgo vakarais pasivaikščioti užsivilkęs suknelę. Kartais ir dienom vaikščiodavo. Iš žmonos spintos tikriausiai pasiimdavo. Toks labai neelegantiškas pusamžis vyriškis, papinykas maskatuojasi, suknelė, karoliai... Vedęs buvo, vaikų turėjo. Toks niekam nepavojingas tipas, iš kurio buvo juokiamasi.

O štai klasiokę, paauglę (gal 12 m.), lifte prievartauti mėgino visai normalios, standartinės išvaizdos vyras.

Conchitos išvaizda, manau, ir buvo skirta šokiruoti. Atkreipti dėmesį. Šou verslas, galioja atisyklė, kad negalioja jokios taisyklės.

Bendradarbė priminė rusų komikų duetą - babuškas, Cvatoček ir dar kažkokią. Vaidina vyrai, laksto su sijonais... bet kažkaip niekam nekliūva.

Asta

nu nzn , praeitam simtmety barzdotas moteris buvo galima pamatyt tik cirkuose:) O dbr-as esu tolerantiska-tegul gyvena kaip kas nori, bet kodel iskrypimas darosi norma, o normalumas jau kaip ir ant nenormos ribos. Tarkim, jis transvetitas, na ir tegul, bet kam dvieju lyciu pozymius suplakti i kruva? Tai pasivadintu treciaja lytimi- Australijoje juk uzregistravo trecia lyti.

Bigudukas

Biggrin

 

Monika

Čia ta barzda tai turėjo kitą tikslą. "pasimovė" daug kas ant to Blum 3 Bet tebūnie. Laiko klausimas, kada nebeuprasim mūsų bendradarbis jis ar ji Smile

Apie hormonus, tai kaip kontraceptiką atmetu, labai jau info lapelyje daug šalutinių poveikių. O dar kiek neprirašyta?! Apsaugos tikrai yra apsčiai...tik fantazijos ir susitarimo reikalas. 

Komentuoti