Ups

Rodos praūžė meteoritų audra ir nušlavė Margučio gyventojus. Pasijungiu ir per telefoną, tai nors dviese (aš ir aš Biggrin ) sėdim. Kur jūs visi, aūūūūūū!!!! 

Ar jaučiat pavasarį? Ar jaučiat koks lengvas ir gaivus būna vakaro oras? Ar girdėjot, kaip jau atgijo paukščiukai? Tas pavasario jausmas. Iš proto gali išvaryti. Norisi eiti ir eiti, kur ir kiek neša kojos... Lyg liūdna, lyg palengvėjimas. Viduje tiek visko... It sklidinas ąsotis. Sujudinsi ir išsilies. Ašaromis. Džiaugsmo. Liūdesio. Ilgesio. Net euforijos. Ir netekties. Seno atradimo..
Užvakar radau daiktą, kurio maniau nebeturinti. Ieškojau gal 5 metus. Susitaikiau, kad kažkur per kraustymusis dingo ar dukra pradangino. O užvakar, pernešiau savo servėtėles į kitą spintelę ir net kvėpuoti nustojau pamačius. Nemaniau, kad daiktas gali būti tiek reikšmingas ir sukelti tiek jausmų, kad ir įvardinti be šansų. Kuo įtikau savo naminukui, neklauskit - nežinau. Bet nenustebčiau, jei ir vėl mano džiaugsmą pradangintų.

O jums ar būna, kad po kelių metų neieškodami surastumėte kažką ieškoto? Kokie kyla tada jausmai? (aš nekalbu apie seną keptuvę ar pirštines, akinius...aš apie snetimentus keliančius daiktus).

Komentarų: 2

Bigudukas

Šiuo metu nežinau,net,sentimentinuosi kai kuriomis dovanomis,šiltų žmonių.Kai kuriomis nuotraukomis,kai jas užkištas kompe ar ne kompe randu. Na pvz.:geras jausmas užplūsta, neseniai radau foto,sūnėnas mažiukas ruošia pamokas už galvos užsiėmęs,atsako į klausimus,kurie jau gerosios mamos atsakyti-parašyti,belieka perrašyti, ir daug kt.dalyku.
Daug žvirblių čirškenčiu,truputi saulėtyn pavasarin

Komentuoti