Taip ir neišsirinkau.

Keistas metas. Bet taip jau kiekvieną sausį. Lyg ir sukuos kaip voverė, rezultato nematau. Gal ir matau, bet iš savęs spaudžiu per daug. Kai spaudžiu per daug, kažkur kažkas užsiblokuoja.

Bėgte, nes laiko nedaug. Noriu valgyti, reikėtų pasidažyti dar. Įgriūvu į tamsiuką, autopilotu sugriebus kombainą lekiu virtuvėn. Čiumpu jogurtą, bananą, avokadą, figą ir dar kažką, tik jau nepamenu ką. Sumetu viską. Įjungiu. Vaizdas patinka. Pilvas sumurkia, gaus afigieną dozę maistingų medžiagų, net jei netyčia ir neskanu būtų. Keistas garsas pažadina iš ateities vizijų. Išjungiu. Čiumpu puodelį. Greitomis nusikelsiu ąsotį. Šliūūūkšt!!! Mano kokteilis. Per visą stalviršį, dureles, mane, grindis... Norėčiau nusikeikti. Taip jau ir priderėtų. Per didelė pasiūla keiksmažodžių. Šokas. Neišisrenku nei vieno. Šokas, kad neišisrenku. Taip tyloje skubomis valau ir valau ir valau. Vaizdas, patikėkit, ne pats erotiškiausias to kokteilio... aš vis valau. Dirsčioju į laikrodį ir valau. Valau ir galvoju, valgyt norėtųsi. Valau ir suprantu, pasidažyti nespėsiu. Valau ir mintyse veiksmų planas. 

Moralas. Pamiršau taisyklę "čia ir dabar". Vėpla. Dar kelios savaitės ir išauš naujas etapas. 

Komentarų: 6

Dalima

Tai dar gerai, kad nepaslydai ant tos tyrės ir nenusilaužei kokios atsikišusios kūno dalies...

(Taip aš kartą trilitriaką su trešnių kompotu ištėškiau ir ant to saldumo paslydau...)

Monika

Vakar ant žurnalo paslydau. PAsitempiau nugarą, susimušiau ranką Biggrin Lyg nebūtų daugiau kur paslysti. Na... buvę, kad grietinė patiško spinduliu per visą virtuvę. Buvę, kad dukra (dar visai maža) išpylė aliejų ant grindų. Buvę visko. Bet, kad neliktų žodžių - dar ne Biggrin 

Trešnių tai gaila frown skanios įtariu...Bet svarbu, sveika gyva likot Wink

Klausimukas

Tai čia tau bausmė, kad norėdama valgyt, bile ką, t.y. maistingas medžiagas valgyt ruošeisi.  Lol

Komentuoti