Sumaištis...virtuvėje arba šmaikštūs 50 pilkų atspalvių

Nerealiai, tobulai pagauta, isjausta, perteikta. Nezinau kainos, bet tai knyga, del kurios atsisakyciau naujos sukneles ar net bateliu. Ji smaiksti, juokinga, itraukianti, atpalaiduojanti. Ji dziugins ne tik aki, bet ir skrandi :-). Ir... ne visada reklamuojamas tik slamstas Wink Tokia ta mano subjektyvi nuomone.

Komentarų: 4

Žalia rūta

Sukne;ės ir batų atsisakyti nevalia. Ypač dėl nygos. Tiksliau, prie knygos visuomet dera ir batai, ir suknelė.

O aš nežinau, kokios knygos norėčiau. Dabar išvis skaityti tingiu. Pavartau tuos išgirtuosius "atspalvius". Neįdomu. Atsiverčiu dovanų gautą poeziją. Įdomu, bet nėra nuotaikos.

Megzdama klaidą įvėliau, dabar ardyti reikia.

Monika

Nežinau, kartais save subaru "nu kam tau tų skudurų", o kartais imu ir perku... ir tada taip lengva ant dūšios, kad spintoj kabo.. Biggrin Dabar kaip kokia šarka svajoju apie nedidutį perliuką pakabuką.. Ot užplaukia ir viskas Biggrin

Kieta

Parėjau iš knygų mugės...Oi, nežinau kurią čia griebti, net vyras atsiskyrė ir dingo kambadevilry su knyga, aišku jis apie Landsbergį..o aš metų knygą „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo, “

„Jurgos Ivanauskaitės fenomenas..“ .rašo J.Baranova, kurią labai myliu, gerbiu ir t.t. ir Jurgą myliu ! Tokia aptekusi meile nuo knygų prie knygų !

Komentuoti