Stresuoju

 Viskas varo stresa. Ir tai, kad nerandu LT raidziu... Laikas toks. Dukros gimtadienis kovo 29, sunaus balandzio 4, vyro 7. Jauciat kaip musu namuose avinu trenkia? Revizija atlaikiau. Tiksliau, invazija. Keista, sisyk invaderiams niekas nekliuvo. Nekliuvo ir man. Na...nebent pasakojimai is fantastikos srities kaip augau nebarta nemusta. Tikriausiai aprekimas ir isvadinimas kiaule prie klasiokes del to, kad trimestre matematikos pazymys prastokas neskaitoma barimu? Ai... Praleidau negirdomis. Jiems ju versijos, man mano. O anksciau isgirdus tokius kliedesius net urgzdavau. Sumasciau pabegioti... Ai. Nieko gero. Zinojau. Tik kad atsisakys kelienis nesitikejau. Skauda. Traska. Nei laiptais lipti nei atsitupti. `starost ne radost`. Darbu kruvos. Pasilengvinimui plansete pirkau. Jaaazau... Nerandu lietuvisku raidziu. Gal ju ir nera? Nors matau zodi `lietuviu` . Net kabuciu nerandu. Kaip visada, smulkmenos zudo. Margutis koks naujas... Bet ...ne velnio nepagaunu kas ir kaip. Iki kompo jau nedasliauziu.. O cia rodo ufo rezimu. Ir visgi, komplimentai - sukurta sustra svetaine! Rita apie pinigus rase. Tai... Nebus pas mane si sezona nei nauju batu, nei rubu... Apsedo nepaaiskinama baime del finansu, noras grusti i kojine... Bijau. Tas neturejimas stabiliu pajamu kelia nerima. Ai, moterys per daug galvoja... Labos, girdejau, miegas reikalingas groziui Smile

Komentarų: 19

Asta

o man noras kaupti pinigus asocijuojasi su senatve:) As nieko nekaupiu. Gyvenu sia diena. Zinau kad blogai, bet man taip patinka. Netgi pernelyg daug maisto saldytuve mane jau erzina-reikia sukt galva kaip cia padarius , kad neismest, kad nesugestu ir pan. Zdz man uztenka minimalaus kiekio pinigu, maisto ir skuduru....Noreciau tik vieno- dusiai artimo zmogaus, va sito tai man truksta, o visa kita - toks s..... kad net neverta sneket ir nervintis

Žalia rūta

Mano viena sena tetulė sako "kai aš mokiausi gimnazijoje...". Ir tiek istorijų iš tos gimnazijos. Nors iš tiesų gimnazijoje ji niekuomet nesimokė. Bet ji tiki, tuo, ką sako. Na ir tegu. Gal ir su tuo nemušėm taip pat?

Su pinigais taip, baimė yra. Dideliausi. Nes nei nebus pinigo, nebus elektros, dujų interneto. Nebus ko ėsti. Kruopos taip pat kada nors baigiasi.

Batai, kaip jau rašiau FB, patys ateina. Na nesusilaikiau, ir dabar turiu patogiausius. Nors gl negražius. Ir niekas nesako - kam tau tiek batų? Kaip tai kam - kelios poros smaiems pasivaikščiojimams, viena - važinėjimui  sodą, dar kokia viena - išeigai. O metų laikų kiek? N gerai, pavasaris ir ruduo - tie patys batai. Bet... daug reikia.

Monika

Daug reikia. Gerai, kai spinta nereikia dalintis...blyn...kiek pas mus rubu...skalbiu skalbiu...rusiuoju. Kalnai. Kartais jie mane nugali. Pasiilgau tvarkos. Normalios energijos. Ir ...vasaros, juros.

Asta

merginos, o man rodos, aisku jus galit mane kritikuot iki begalybes ir busit teisios, bet mano nuomone vistik yra tokia- niekad nereikia gyvenime apsikrauti pernelyg daug daiktu, zmoniu , tipo draugu, nes zmogui is esmes reikia labai nedaug. Tik mums vis atrodo-va turesiu daugiau pinigu-busiu laimingesnis, turesiu daugiau batu- daugiau kur iseisiu, ir t.t. - tai tik iliuzija, tik grazi iliuzija, kad turejimas kazko sukuria dar papildomas salygas but laimingu. Blefas visa tai- dar karta kartoju. Turejimas tik apsunkina tave, tavo gyvenima, nes per daiktus tu neizvelgi esmes, tu paskesti daiktuose ir dulkese. As pritariu, kad reikalinga daug rubeliu auginant vaikus, bet kai tie vaikai uzauga ir iseina, reikia prasmes ieskoti kitur ir neduokdiev, jei tik vaiku auginimas ir prieziura sudare tavo gyvenimo prasme, tada prasideda visokios krizes ir pan. Krize musu galvoje Smile

 

Monika

As uz tai, kad gyvenimas, buitis butu patogus. Juk dabar sunkiai be auto isivaizduojat gyvenima... Batai. Dzin. Ju esme ne kiekis, o patogumas. Gal kaip tik del to nauju nepirksiu, nes turimi patogus. Rubai... Nu cia atskira tema. Bet jie nei laimes nei nelaimes man nekuria. Ir vaikai...uzaugs ir iseis. Ju prieziura jei kam tampa gyvenimo esme - tai jau pyyypiec. Supermamose daug tokiu uzsiknisusiu "kokius pampersus, koki kremuka, kokia arbatele...pirkt" . Bet jos nemato nei vyru, nei draugu, nebezino kas dedasi aplink - jos visos panire i "pamprsus".
Taigi, as - uz patogumus! A... Nerandu as tu lietuvisku raidziu. Butu dzin, bet turiu nuostata . is pagarbos musu kalbai mes privalome rasyti su visomis varnelemis ir taskeliais. O tep. Laikas kavai....

E.

Lietuviškas raides pabandyk rasti taip:

palaikyk ilgiau nuspaudusi s,z,u,e ir pan., turėtų iššokti langelis su lietuviškomis raidėmis.

Daiktų daug nereikia, žmonių- tuo labiau.

Žalia rūta

Teoriškai taip, daiktų nereikia daug, bet dvasinį komfortą sunku pasjusti būste kai temp. jame tesiekia kokius 7 laipsnius, pridėkime dar išjingtą už skolas elektrą (na nebuvo, sakykim, pinigo pakankamai sutaupyta nelaimingiems laikams arba pinigus pavogė). A, dar būste nėra tupyklos. Ir lauke nėra. Ir dušo nėra. Eitumėte kur nors, bet kas norės bendrauti su nesipaususiu padaru? O ir batai kiauri, o lauke šlapia.

E.

Eitumėte kur nors, bet kas norės bendrauti su nesipaususiu padaru?

Norės toks pat- nesiprausęs, kiaurais šlapiais batais. Poetas gal... Beee

Žalia rūta

Šalta toms nuogoms mūzoms. Ne ne, mūzos turi būti šilkais aprėdytos, prabangiais batais apautos. Arba bent ant rankų nešiojamos (nebūsiu mūza, kas ten mane ant rankų neš, tvirto poeto reikia...).

Mano menkos dvasingumo atsargos išsenka, kai rėkia alkana katė. O ėsti tai nėra ko - pinigo nėra, maisto nėra. Aš materialistė.

 

Asta

dar galiu pasakyt viena pastebejima-jei gyvenime del kazko per daug nerimauji, tai butent sito ir neturi. Net negaliu paaiskinti kodel taip yra. Jei labai galvoji apie pinigus, tai ju visada ir truks, jei vis mastai kodel neturi darbo, tai jo ir neturesi. Speju, tik speju, nes nzn kokie desniai cia veikia, jog, jei atsipalaiduoji ir nesuki sau galvos , kad tau truksta to ar ano, tuomet viskas susitvarko lyg ir savaime. Tarsi save ir savo gyvenima pavestum aukstesnem jegom, kadangi nesu perdaug religinga, todel ir darau tokia prielaida, bet to neteigiu kaip kokios aksiomos. Svarbiausia -atsikratyt ikyriu minciu apie savo nelaimes ir nesekminga gyvenima , o tiesiog imt ir pradet dziaugtis gyvenimu. Sito as mokaus kasdien vis is naujo, nesakau kad visad pavyksta, bet kad tai veikia- tai faktas.

 

Asta

o as jau geriau eisiu pasivaiksciot su poetu, kurio suplyse batai, nei su kokiu savim patenkintu tipeliu. Nemegstu savimylu materialistu. Man zmogus tas, kuris gyvena biski "ant atviro nervo".

Žalia rūta

Žiauroka versti vaikščioti žmogų suplyšusiais batais. O jei dar šalta, jei per balas... Kaip žiauru būtų ir aukštakulniais per Vilnius bruką...

Monika

Dvasinis komfortas man savaime suprantamas. Tai ir nerašiau apie jį.
Mūza... nuoga moteris su vyno taure pusiau gulomis įsitaisiusi ant kailio prie jaukaus židinio..taip mano fantazija neša. O moterį gal įkvėptų ...nuogas "mūzinas" vien su kaklaraiščiu...ir viskio taure Biggrin Hm. Žodžio mūza vyr g nėra... gal moterims nereikia įkvėpimo? O gal jų vieta prie puodų? Klausimas diskutuotinas...

Žalia rūta

O Merry Shelly Frankenšteiną tikrai ne prie puodų sukūrė. O geras kūrinys.

Hm, Mūzinas su taure viskio... noriu viskio.

Klausimukas

Perskaičiau čia viską. Noras kaupti asocijuojasi ne su senatve, bet su nesaugumu.

Pinigai irgi dėl to paties saugumo reikalingi. Žinoma, galima apsieiti ir be jų, bet tik tada kai yra kas tavim rūpinasi. Pvz mažam vaikui pinigų nereikia, reikia jo tėvam, seneliam arba 'valdiškiem namam'. vienuolyne būnant irgi nereikia, nes ten dalinamasi tuo ką turi.

Komentuoti