Senamadiška?

Kaip sudėlioti? Nežinau. Tiesiog eilinį kartą piktina... smulkmė. 

Susibūrėm Facebooke į grupelę mamos vedančios mažiukus į tą pačią darželio grupę. Kartais tikrai smagu pasitarti ir pasidalinti patirtimi. Bet kartais.... perlenkiama lazda. Paskutinis pavyzdys. Susirgo viena iš dviejų auklėtoja. Išvarža jai stuburo. Tai vargu ar iki vasaros besugrįš. Pakeitė ją kuo rado... Greičiausiai jau pensijoje sėdėjusia buvusia auklėtoja. Nematau tame bėdos. Na taip, pagyvenus moteris. Bet nepasirodė ji man kažkokia baisuoklėkaip  iš Anglijos "internatų". Tai štai ir pasipylė.... Kažkuris vaikas naktimis verkia, kažkuris nenori eiti į darželį. Pasitaiko. Juk pasikeitė auklėtoja. Pripras. Bet logika šviesiaplaukių mamyčių - keisti auklėtoją. Hm. Pakeis. Tarkim. Tai vaikas nebeverks? Juk vėl ateis kita. Vėl teks pratintis. Et. Moteriška logika - jokios logikos. Kaip visada...."Nėra kuo rengtis, visi vyrai kiaulės, mano vaikas pats geriausias". Posakis toks. Nepritariu jam. Bet čia jis tinka... 

Tai čia tik darželis. O bus ir mokykla. Ateina tada tokios mamos... išklišusiomis nuo aukštakulnių kojom ir aiškina mokytojai kreiduotu sijonu, kad štai jos vaikas auksas, tik lieka nesuprastas ir neįvertintas. 

Gal aš senamadiška. O gal aš net ir neteisi? Gal tikrai reikia vaikus iškelti ant pjedestalo ir gėrėtis gėrėtis be perstojo... o tuos, kurie vaikus auklėja ar sudrausmina - ketvirčiuoti? 

Komentarų: 5

Bigudukas

jo

Monika

Man būdinga sproginėti dėl smulkmės. Bet kur kažkas svarbaus.... aš tada "išjungiu" emocijas.
O kas apskritai tas išlepimas?

Komentuoti