Prie kavos (intymūs pokalbiai I)

Laiks nuo laiko pasikavinam su anyta. Nei velnio pramanyta, nei ką. Mama ją vadinu. ..Bet ne apie tai.

Buvo ji pas gydytoją. O ten gi eilės. Ir kai susirenka moterėlių kalbos prasideda... Atsiveria viena kitai, nes daugiau nesusitiks, o išsikalbėti taip gera.

Pirmoji situacija. Moteris turėjo pasirinkimą arba operacija po kurios negalės mylėtis arba operacija (jau plastinė ir nepigi) po, kurios galės toliau gyventi lytinį gyvenimą, bet negalės kelti nieko sunkesnio nei 2 kg ir negalės nei daržuose raustis, nei anūkų pakilnoti. Jai 58, jos vyrui 55. Ji pasirinko antrąjį variantą, nes vyras tiesiai šviesiai jai ir gydytojai pareiškė, kad paliks ją ir dar nusikeikė. Jos operacija buvo lapkričio mėnesį. Artėja pavasaris, daržai ir t.t. o ji gyvena kaime. Tai ir sėdi vėl pas gydytoją... sako, lai užsiuva, išpjauna, eina tas vyras...Ji juk visiškai nieko negali dirbti...

Antroji situacija. Po gimdymo moteris pusę metų negalėjo mylėtis. Vyras pasuko kairėn. Ji sužinojo. Jis prisipažino. Ji dar nežino ar gyvens su juo toliau...

Atrodytų vargšės moterys, kiaulės vyrai. Bet ar tikrai? Intymus gyvenimas juk abiejų reikalas. Ar neatsiranda tai dėl dialogo nebuvimo? Juk yra visokiausių kitų variantų, ne tik tas tiesioginis lytinis aktas. Ir ar tikrai seksas iki tiek svarbus, kad negalima be jo išgyventi? Ar jis svarbiau nei pagarba žmogui, su kuriuo pragyventa daug metų, užauginti vaikai... Ir ar tikrai nuklydimas (fiziologine prasme) toks neatleistinas? Kaltės juk būta abiejų (mano nuomone). 

 

 

 

Komentarų: 15

Monika

Aš ir ne seklė Smile jei kažkokios, kaip sakai "išdaigos" tai geriau apie jas ir nežinoti. Atleisti gal ir atleisčiau, tik kaip užmiršti kai alzheimeriu nesergu.   

Reikėtų vyrų paklausti kodėl jie eina į kairę... Bet nebeliko Margutyje Sad 

Klausimukas

Chi. Monika, tikriausiai pasirinktum pirmą variantą  Lol

O šiaip tai galvoju, kad vis dėlto musulmonai ne kvaili.

Monika

O "priekaba" Klausimukas. Patinka man mylėtis kaip ir kiekvienam normaliam žmogui. Bet ne su bet kuo, o su tikru vyru. O tikras vyras nepasielgtų kaip tas neišprusęs kaimietis. O jei rimtai... tai man ta situacija labai liūdna. Nugyveno tiek ir paaiškėjo, kad su tokiu...ir tie 58 metai tai ne 25.... ne taio paprasta skirtis, dalintis, kurr dar jausmai, juk mylėta. O savigarba, savivertė? Žiauru.

Žalia rūta

Tas moters-tarnaitės, moters-aukos paveikslas... daryti viską, kad tik VYRUI būtų gerai. Nes, matote, jis išeis. Jis paliks. O vat jei vyras nebegalėtų patenkinti moters, kas tuomet? Ji reikalautų, grasintų, lėktų tučtuojau ieškoti kokio kito, jaunesnio, stipresnio? Ne, ji popintų savo mielą vyrą, apgailestautų. Vėl auka. Iš kur tas noras taip žemintis, tiestis kaip kilimėliui kojoms valytis? Tikriausiai tai patinka daugeliui moterų. Jų pasirinkimas.

Monika

Moterims gal genuose tas popstymas. O gal joms išvis ne seksas pirmoje vietoje. Aš nežinau. Bet, kad nesižeminčiau tai faktas. Bet, kad abi pusės būna po kažkiek kaltos irgi faktas. 

Bigudukas

O taip tai na... Ta 55m klimaksą,jei maišą finanso turi tai ir šoks ant iolikos dar,bet jei koks rakas į tapačią antrąją širdį,tai šliauž jau pas ilgametę Petrutę...

Kieta

Ir vėl Asta į dešimtuką :). Su kokia meile vyrai keliais pareina pas žmonas po tų meilužių, čia tik Merime pagalba  „ Labas vakaras , brangioji...“vadinasi jo knyga ir supratimas per ją. Smile

Kieta

o aš per daug seniai ją skaičiau..dabar reiktų perversti tonas knygų...beieškant kur ji, kad pakartočiau „pamokas“, vis dar  nesigauna turėti biblioteką viską viename kambary...(kas apskritai dabar nemadinga) užkrauti rūsiai...knygomis.

Asta

kad cia logiska- pvz buvo vyras ar zmona neistikimi vienas kitam. Na, tarkim, niekas nesuzinojo, bet sazine tai grauzia, todel ir stengias vyras ar zmona but vienas kitam geresniu, atlaidesniu ir pan. Cia kalbu apie tokius atvejus, kur niekas nesuzino. Bet buna, kad zino, ir atleidzia, ir pradeda labiau vertint antra puse. Reikia suprast, jei zmogus kazko iesko uz seimos ribu, vadinas esi kaltas tu pats, nes kazko nedavei savo antrai pusei. Keiskis. Visada galima keistis. Tik niekada negalima kito laikyt per jega....Ir isvis- kitas zmogus, net jei jis pagal pasa ir yra tavo sutuoktinis, jis nera tavo nuosavybe, tavo daiktas ar tavo suo, kuris turi but prie tavo kojos. As uz santuoka, bet uz lygiaverte

Monika

Nu ką aš žinau. Atsiprašau, bet skamba ... absoliučiai nerealiai ir "teoriškai". 
Neištikimi ne visada jaučia sąžinės graužimą. Tai pirma. Jei ir jaučia, nebūtinai dėl to tampa geresniais savo sutuoktiniui. O gal jie išvis, jaučia nusivylimą savo sutuoktiniu, nes meilužis(ė) yra tai , ko jiems iš tikro norėtųsi. Arba... vyras turi meilužę, įsikliopinęs iki negalėjimo... Jis vengia žmonos, jos žvilgsnio, bendro laisvalaikio, sekso. Čia tada per kurią vietą meilužės turėjimas yra gerai šeimai? Oi kiek atvejų būna... Ir jų, kaip kokių skaičiukų į formulę nesukišti. 

Kitas dalykas, jei žmogus ieško kažko už  šeimos ribų, nebūtinai jo partneris kaltas. Mes negalime skaityti kito minčių ir norų. Net jei gerai pažįįstame savo antrąją pusę, 100 % jo norų neatspėsim. Reikia kalbėtis. Kalbėtis. Ir dar kartą kalbėtis. Ir tie, kurie kažko ieško už šeimos, jie yra bailiai, dažniausiai. Jiems paprasčiau susirankioti trupinius iš už šeimos ribų, nei pasakyti ko ir kaip jie nori. Jei man kažko iš vyro truks ar bus ne taip, kaip noriu aš, aš sakysiu. Jei dar neišgirs, aš dar sakysiu. Na, jei niekas nesikeis... nafik to reikia. Va tada taip - antroji pusė kalta, kad aš kažkur nuvingiuosiu. Bet anoks džiaugsmas tas dvigubas gyvenimas. Jis nepilnavertis... 

Asta

Monika, tu teisi teoriskai. Dbr. Siuo momentu. Bet po 10, 20 ar daugiau metu tu nebusi jau tokia kategoriska. Seima kartais jungia visai kiti dalykai. Daznai-ir patogumas, komfortas. Beje, i senatve ismoksti atleisti, suprasti ir , svarbiausia, pamirsti:) As pvz nepazistu tokiu seimu, kur butu 100 % istikimybe, meile ir idealus santykiai. Gal tik serialuose.... O gyvenime, net ir vienas kita myledami, gerbdami, kartais prisidirba:)

Monika

   Ar visos apelsinų sultys vienodo skonio?  Ar būtinai teoriškai  tik viena iš mūsų teisi?  Aš žinau koks  būna neištikimas  vyras ir žinau koks jausmas būti neištikimai.  Ir šeimai nuo to  geriau nebuvo. Aš niekada nerašau  to ko  nepatyriau. Nes kokia prasmė? 

Komentuoti