Po laiko

Šiaip ne taip praplėšiu akis. Galvoje neaišku kas, neaišku kokiais kūjais ir per ką nepaliaujamai daužo. Miegota per mažai. Darėm su dukra  linksmuosius kalnelius... namų (mamų) darbai... Iš iškarpų suklijavome visą atrakcionų parką. 
Rytinį vizitą biržoje atsakiau, mažasis serga - nebent po pietų. Sėdu prie kompo... Ragai. Internetas... kaip čia pasakius. Rodo man nuogą subinę ir tiek. Valandą laiko bandau įvesti adreso eilutę. Nepaklūsta. Velniop, viršų paima nervai. Akys visai užtinsta. 
Susirenku savo "turtą" (vaikus) ir važiuoju į mokesčius. Lietuva turės dar vieną mokesčių mokėtoją. Kol atrenkam mano veiklos kodą, skambina iš verslo ir turizmo centro, apie kursus kalba. Sutariu, kad užlėksiu, ką čia telefonu... Biržoje mane "išdarbina" jų terminais. Valio! Nebereikės pas juos važinėti. Taip ir nepasiūlė jie jokio darbo. Bet svarbiausia, atliko savo darbus, surinko parašus, kad lankiau jų kursus, išklausiau apie darbo galimybes, kurių nei nebuvo... Tiek to. Mano darbas mano pačios reikalas. Užsuku į verslo ir turizmo centrą. Sako norinčių kalbą mokintis yra... Vadinasi, darbo turėsiu Smile Užsikalbam apie verslus... Išeinu suderėjus dekupažo kursus, pavasario mugę, nemokamą vietą joje, nemokamą reklamą apie mano veiklą.... Pasigiriu vyrui. O jis sako, kad horoskopą paskaityčiau. Paskaitau. Po laiko. Jei būčiau paskaičius anksčiau, ar būtų viskas, kas nutiko įvykę? Kaip bebūtų, horoskopai po laiko - labai smagus skaitalas. 

Juk gali dienoraštis būti ir toks, buitiškas... be gilių minčių ir filosofijų...su paprasta kasdienybe ir skaudančia galva...

Komentarų: 5

Kieta

apie šitą strofą „pavasario mugę, nemokamą vietą joje, nemokamą reklamą apie mano veiklą....“ prašyčiau nuodugniau,

pavasaris ne už l kalnų? Smile   Smile

Monika

Rudens mugė pražiopsota jau. O, kad pagaminti kažką, reikia laiko... Kadangi turiu nemažai užsakymų, tai laiko "laisviems" darbams nėra. Man mugė atneštų naujų klientų. Nes dažnai gaunasi taip, kad jei ką užsako, tada prireikia vėl ir vėl... Taigi... mugė. Sako, duotų nemokamą vietą, kad tik pasirodyčiau. Pas mus skatina verslą. Dažnai vyskta verslininkų susiėjimai, kaupiama info apie naujus verslus, ta informacija skelbiama. Mūsų verslo ir turizmo informacinis centras labai aktyviai ir nuo dūšios dirba. Aš jiems buvau kažkas naujo. Tai dabar savo tinklapyje, taip pat facebooke ir per kitokius susiėjimus mane pareklamuos. Pradžia sunki, bet gal pavyks atsistoti ant kojų ir dirbti sau. 
Pavasaris... tikrai greitai atbėgs. Kolkas gyvenu Kalėdomis, bet kai laikas taip bėga...o dar kas neplanuoto vis nutinka...

čia mano gyvenimo būdas http://www.flickr.com/photos/dovanu_idejos/sets/

Asta

mano simpatijos-tau:)  Protinga jauna moteris, turinti daug ideju, kurybiska. As visada pasidziaugiu tokiais zmonemis. Ir nepergyvenk, kad kazkam sukeli pavyda. Tai tik todel, kad tu esi uz juos pranasesne:)

Komentuoti