Naujas

Kavos pertraukėlė. Dar valanda darbe, ir namo. Užsukti į parduotuvę gabalėlio mėsos katei. Medžiotoja, kad ją kur. Sekmadienį ant kilimėlio radau patiestą pelytę pragraužtu pakaušiu. Iš sodo šeštadienį grįžau taip nusivariusi, kad nepastebėjau to lavonėlio... užtat visą sekmadienį klausiausi katės kniaukimo - reikalavo pelės, t.y. žaisliuko. Balsina katė man kliuvo.

Reikia nusimegzti kepurę. Niekaip neišsirenku, kokią. pasirinkimas labai jau ribojamas siūlų kiekio ir siūlų margumo. Sau, tik sau megzti. Po kokios savaitės kitos jau nebebus laiko sau. Reikės kitiems.

-------------------------------------------------------

Po pusantros savaitės gali būti priimti man svarbūs sprendimai. Kad tik pasisektų, galvoju, užsimerkiu, sugniaužiu kumščius. Jei nepasiseks šįkart, gal pasiseks po poros mėnesių? Svarbiausia - viltis.

-------------------------------------------------------

Sapnuoju mamą. Kažkur einame, kažką veikiame. Keista, bet kai sapnupju mirusiuosius, sapne veikiančius kaip gyvuosius, net ir sapne žinau, kad jie mirę. Gyvi-mirę, mirę-gyvi. Painiava.

-------------------------------------------------------

Nemokamosios pramogos savaitgaliais. Generalinė spektaklio repeticija. Žiūriu, klausausi pasakų. Šypsausi. Man nesvarbu, ką apie mane pagalvos kas nors - gera kartais suvaikėti.

-------------------------------------------------------

Taip lengva pasidaro, kai pasiunčiu kai kuriuos žmones toli toli... tegu negrįžta iš ten. Nenoriu bendrauti su tais, kurie įskaudino, nenoriu ir neprivalau. Tai yra mano pasirinkimas, ir aš esu laisva rinktis.

Komentarų: 2

Monika

O jūs kai "pasiunčiat" toli, tai sode užkasat? Biggrin juokauju... Man taip gražu kepurės, bet tiesiog negaliu pakęst jų ant savo galvos Sad  

Jurmala

kai katės atneša šeiminikui grobį-jos nori būti įvertintos, kartą kaime su uošviu ir vyro baba pašnekėjom, kad tvarte daug žiurkių, katės neišgaudo, o katė virtuvėj buvvvo.Kitą dieną kieme žiurkė gulėjo perkąsta gerkle.

kaip norėčiau bendrauti su dviem buvusiom bendradarbėm, bet jos dirba ir neturi laiko, nors su viena dar  retsykiasi šeštadieniais susitinkam, nueinam į kavinę, o kita vis užsiėmusi, o jau šeštadienias ta nė negalvok.Nebendrauju, su tais, su kuriais nenoriu.

Komentuoti