grįžau

l labai sujauktas vidus, kaip ir dangus, o žinau žinau žinau, kad reik ieškoti pozityvo juodame.

   Svarbiausia parsigabenti Kakadu, kurią savaitei buvau įsiūliusi šeimai...bijau net pagalvot kaip ji ten tvarkėsi (ne šeima, o paukštis Karališkasis Alba...) kapojosi, šakojosi, kraujo yra ir joki atsirašymai negelbėja tai viena, o antra nesilaikė instrukcijos nors viską surašiau raudonai ir atspausdinau trimis egzemplioriais.

     Tik nuvežus visi trys vaikai sukišo rankas į narvą ir ėmė šaukt pavyduliaust pas kurį ji eis...O renkasi ne vaikai, o Kakadu, atkiša atsainiai ranką (koją…) O ir kaip eit, jei visi su marškinėliais be rankovių, trumpikėmis ---ji gi turi už kažko įsikibti,  negi už mėsos kibs?.. Čia gi ne prisukamas žaisliukas, o gyvas žmogus…tpfiu… paukštis su bjauriu charakteriu.

     Nusipirkau dezinfektantą, pan the nolį (šeimininkei prakirstas pirštas),  vaikai visi sveiki, nes jiems jau kitą dieną viskas atsibosta, o šeimininkė didvyriškai užglostinėjo Kakadu ilgesį, kurį šiuo metu ji man išgieda Gulbe virtusi. Klastūnė.

 Palanga pametėjo geriausią savaitę,

kaitra išdegino ilgesį

druska ji išgriaužė ,

vėjas išlaižė,

smiltys užpylė ir jūra tokia gėla gėla

bangų supuoklėse užsupo.

Klausiausi Romo Dambrausko man patinka jo rudeniškos, rugsėjinės dainos, na, dar ir rugpjūtį užgriebia, o rugsėjis tai visą laiką tarp žodžių girdėt gal dėl to, kad jis mano.

 Kiekvienas myli savą mėnesį,- sausinukai myli sausį, nes jis tirpus ir atlaidžiai baltas...

Balta spalva ---

gaivališkumas, apgavystė

tiek mirga blykčioja

ligi juodos

dėmės

vėjų išpestytos ir išpustytos

nuo pirmo pažinimo iki

NIEKADOS

Komentarų: 2

Kieta

mano kompiuteris taip švogščia, ūžia  lyg kambary kas su traktoriumi važinėtų, tad atsijungiu, nes jau ir susikalbėti sunku, o kaimynai  čiučia liūlia Smile ne visi pavargėliai po atostogų.

Komentuoti