..dar šiandien uodegas skauda...

Du dangaus "kūnai"
Štai ir "boba" krosnyje.
"Krosnelė"
Vyro akimis :D arba.. nepakeitė nustatymų :D
Tiesiog gražu.
J.Čepulis
Gabalis. Tiesiog įsimylėjau.

Po dienos triūsų mudu du, vaikus palikę seneliui išdūmėm į Trakus. Vasarą ten renginių - tik spėk sužiūrėti. Bet birželio 6 (ar aplink tą datą) visada būna miestelio šventė ir šioks toks renginukas pusiasalyje vyksta. Kai laiko ne prūdai, nužiūrėjom, kas įdomiausia, į tai ir taikėm. Spėjom pamatyti kaip kepa "bobą" krosnyje (duonytę). Kaip ją išima...tik paragauti neteko Sad Tada pasiklausėm Jono Čepulio mini koncertėlio. Viskas būtų gerai, jei ne kieta žemė Biggrin Kai užpakaliai ne patys riebiausi, dar šiandien sopa... Dainavo gražiai. Mėgavausi... Tik momentais sutrukdydavo koks pypkorius pašonėj ar už nugaros. Arba koks nesusipratęs pusamžis diedas atsistojęs prieš mane...užstojantis vaizdą savo šikine. Kodėl žmogus prieš atsistodamas nepagalvoja, kad užstos...man niekaip nesuprantama. Ai, nebesvarbu tai. Bet vis gi - erzina. Visi sėdi...o ima koks ir atsistoja..  Nesusipratėlis . Taigi...Renginys. Po koncerto sekė ugnies šou. Toji programa kažko metai iš metų ta pati. Tai kilstelėjom savo tetas ir nuėjom pasiklausyti Gabalio. Likau sužavėta apžavėta ir ...Žodžiu - fantastika. Gyvai nebuvau klausius. Nors tikrai esu pakankamai tingi, norėjosi šokti...šėlti. Stabdis. Vaikai palikti...rūpi. 

Dabar gyvensim kitu laukimu, kitos šventės. Vėl tikriausiai Trakuose. O gal lauksim kelionės į pajūrį? 

 

Komentarų: 11

Asta

va tai "atradimas"- suvokt, kad kitiems mes nei velnio nerupim:) Na galima "pazaist" ir pastebet save- kiek mums rupi kitu zmoniu poreikiai . Juk irgi neperlabiausiai:) Mes, aisku, megstam galvot apie save kuo geriausiai- kad atsistodami visada paziurim ar kam neuzstojam vaizdo ir pan. Na bet zmogus toks padaras, kad labai megsta save apgaudinet:) Mane tai labai uzknisa vienas dalykas- pasilenki kur nors maximoje paziuret i koki produkta, ziurek tuoj atvaro kokia bobule, savo pilva padejusi ant vezimelio ir stumia tave i sona, nes mat jai reikia labiau. As neturiu kantrybes-apsisuku ir nueinu. Galvoju ar jiems su regejimu negerai, ar tas maisto gabalelis toks fetisas, kad kitu zmoniu net nepastebi.

Monika

Jei mūsų nebestebins visa tai, vadinasi ir mes elgiamės taip... Tikrai nebūsiu Motinos Teresės pamaina, bet. ...kol kas nenusiš.. man ant kitų.

Asta

aisku, mes esam giliai sirdy isitikine, kad visada ir visur elgiames padoriai, kulturingai. Tarkim. Bet yra ir pasamonine musu dalis, viena ketvirtoji musu asmenybes ( Johari langas) , kuri gali pasielgt visai neadekvaciai. Viskas priklauso nuo situacijos. Mums tik atrodo , kad esam geruciai ir nei muses nenuskriaustume. Mes net patys nzn kaip butu is tikro susikloscius tam tikroms aplinkybems. Zmogus yra nenuspejama butybe. Ir sakyt "oi, as niekada taip nepasielgciau"- yra mazu maziausia nebrandu.

Monika

O matyt kažkur ne pagal plauką būsiu pakomentavus. Asta, brandą žmoguje rodo ne jo vartojami terminai ir ne išmokti "perskaitytų" knygų pavadinimai. Branda yra ir ne "važiavimas" ant kito. Bet čia jau atskira ir visai įdomi tema.

Monika

Žmoguje yra visko. Vieni slopina savyje blogį, kiti gėrį Biggrin Kiti išvis save tikrąjį slopina, nes įsivaizduoja, kad tą "sukurtą" aš kažkas gerbs, mylės. Ko tik nebūna. Jei kalbant apibendrintai.

Asta

norejau tik giliau pazvelgt, bet gavosi.....kaip gavosi:) Monika, tikrai neieskok asmeniskumu. Mano klaida- pasirenku per silpna pasnekova:) Sory

Bigudukas

ar moralizavimas is knygos ar is kraujo, jis visada kazkoks fe... Per ji ne ka iszvelgsi, nors tas moralas butu ir "deimantinis" Smile ir brandziu brandziausias.

Siaip tai visi siek tiek kiaules, bet yra kiaules didesnes, vakar kaip tik pradejau saugoti "papus, pilva...", kad kas su savo visu svirduliu neuzgriutu, nes babule gali kirsti is kokios alkunes su visais savo jau lasiniais ar ten kokia bajava "sietka", zinoma, kad netycia, bet nesinori, nei, kad vaikai kuprinemis per galvas kitu zmoniu vaziuotu ar pan. Ir bapciaru neuzleidineju, jei aplinkui daug tusciu vietu.

Dienorastis puikus :), bet vis tik, kokia blake ji prigozia :), kaip dumai i nosi.  Matyt, koks diedokas skesta "kaife" nikotino, ir net neisivaizduoja, kad kitam tai alergija, vemaliukas ir is to kila trintis...

Si

"человек считает себя Богом, и он прав, потому что Бог в нем есть. Считает себя свиньей — и опять прав, потому что свинья в нем тоже есть. Но человек очень ошибается, когда принимает свою внутреннюю свинью за Бога." (Žmogus save laiko Dievu, ir jis teisus, nes Dievas jame yra. Laiko save kiaule, ir vėl teisus, nes kiaulė jame taip pat yra. Bet žmogus labai klysta, kai savo vidinę kiaulę priima už Dievą) 

Viktor Pelevin

 

Monika

Si, aplodismentai. Geri žodžiai.... Pirmas pavyzdys galvon šovęs, kad vis tik dažniau šventesni tie, kur eina išpažinties, o ne tie kur jos išklauso.

E.

Ir taip ir ne. Nežinome, kas vyksta išklausančiojo galvoje, kokios ir kur srovės minčių sruvena, ko prilinki, o nuo ko atkalba nelabąj Smile O gal tik nagus pasikrašto, senos babcės smetoninius nuotykius išklausydamas?

 

Komentuoti