Laisvė.

Laisvė. Saldu. Ir ...kartu. 

Prišnekėjo, oi prišnekėjo Genutė.. O gal tai ne žodžio laisvė. Gal tai durnumo laisvė. Gal tai vidinis palaidumas? Nesiplėsiu, bet mintis viena -  iš tokių atimti pilietybę. Kam jai ta Lietuvos pilietybė? Ir kam Lietuvai tokie piliečiai? 

Pro šoną šaunu? 

Komentarų: 2

Žalia rūta

Kokia Genutė? Žalienė? Poeto Justino Marcinkevičiaus anūko žmona? Bet ji teisė. Skurdas yra šlykštus. Nuo jo reikia bėgti kuo toliau.

Monika

Būna vidinis skurdas. Pirmiau reikia pabėgti nuo jo. Tada...neliks kito skurdo. 

Pažiūrėkim į verkiančius ūkininkus. Ko jie verkia? O verkia jie, nes tingi makaules pasukti. Jei matai, kad tavo produktas neina, jei nėra perspektyvų, kurių velnių laikytis įsitvėrus? Bet yra ir tų, kurių sūriai fantastiško skonio, varškė nuostabi, klientų netrūksta... Viskas galvose...viskas absloliučiai. 

Net ir savo stuaciją galiu vertinti dvejopai. Šią minutę skurstu. Tarkim. Sąsk pinigų neužteko sumokėti draudimui. Galima tai vadinti prasta situacija. Kita vertus, galiu tai pavadinti kitaip, tiesiog dirbu vos kelias valandas per dieną, todėl pajamos mažos...ir atsiranda šioks toks minusiukas. Kaip pažiūrėsi Biggrin 

Bet.... nemanau, kad žmonės šiatys ant savo buvusiųjų ir ant savo buvusios tėvynės yra auksiniai... Jei jau taip viskas š...nebegrįžk. Ko tie visi išvykėliai čia grįžta? Vžiuotų kitur atostogauti. Bet ne... Grįžta, aikčioja kaip čia gražu, kaip čia skanu, kaip čia gerai, kaip...ir vos įžengia į oro uostą ima šikt ant visko. Va čia ne lygis. Siuntu. 

Komentuoti