Kožnas tempia kaldrą sau. Interesų vėjai apie Zaratustrą.

Geros mintys, geri žodžiai, geri darbai.

 Puiku. Taip toliau. Tai kam reikalingi talmudai, evangelijos, koranai, jei viskas sutelpa į tris sakinio dalis? Miglai į akis pūsti? O gal "išrinktųjų" oratotoriai" mus skaito protiškai-emociškai neįgaliais?

 

Komentarų: 9

Monika

Pasakos, tarp jų ir tavo minėtosios yra skirtos žmonėms neturintiems vaizduotės, žmonėms, kuriems reikia ribų, rėmų..nes laisvai veikti jie nesugeba.
Su pačiomis geriausiomis mintimis - gero giedro, kupino gerų darbų savaitgalio!

Valkata

O kokios mintys yra <geros>? Ir kaip kontroliuoti mintis, kad jos būtų tik tinkamos?

Geri žodžiai? Papasakosiu šia tema vieną istoriją.

Susiginčija du žydai, ir eina pas rabiną ginčo išspręsti. Rabinas išklauso vieno ir sako,- <tu - teisus>, išklauso kito, ir irgi sako,- <tu - teisus>. Žmona rėkia iš virtuvės,- <bet jie negali abu būti teisūs>. Rabinas į tai,- <tu irgi teisi>.

Geri žodžiai, o rezultate, ar ginčas išspręstas?

 

Geri darbai... Paklauskite amerikiečių ar jie gerai elgiasi Libijoje, to paties paklauskite rusų, to paties Islamo valstybės, žodžiu visų ten esančių jėgų,- išgirsite tą patį, visi ten daro tik gerus darbus...

Kažkada, pokariu, Lietuvoje vieni dirbo žemę, arė, sėjo... Kiti juos žudė. Tada atrodė, kad tie kurie sėja - geri, kurie žudo - blogi (kaip ir turėtų būti)... Praeina keli dešimtmečiai ir aš sužinau, kad tie kurie arė,-- kolaborantai,- priešai, blogiečiai, o kurie šaudė  rezistentai, didvyriai, geriečiai.

Tad nėra taip jau viskas paprasta...

Valkata

Susitinkam, ir aš Tau papasakosiu apie savo giminę. Jeigu norėsi apie Tavi irgi, tik rusiškai.

labai drąsus pasilėpęs už anonimo kaukės,- didysis patriotai.

E.

Aha, pataikiau Smile (aš, kai paragavęs dopingo, nebepataikau surinkti savo passwordo, kas yra geras rodiklis -  " NEBENDRAUK!".

Orvelai, aš ir tikėjausi tokios tavo linijos. Ypač ties vieta "Tad nėra taip jau viskas paprasta..."

Visi sudėtingumai , net ir religijose yra sumeistrauti apsukrių "dvasios vedlių". Na, aš taip pat ne vieną uabo deriką esu ištuštinęs ant niekinių darbų, įvilkdamas savo kasdienį profesinį vargelį į "padidinto sudėtingumo, nenunmatytų išlaidų ir t.t" drapanas. Mat, kartais pritrūkdavau pinigų.  Viskas paprasta, jei nuoširdu. Ten kur prasisdeda uodegų viszginimai ir vėjiniai išvedžiojimai - ieškok motyvo piniginio. Ir tik.

Viskas paprasta. Gėris yra tada, kai tau neskauda  fiziškai, tavęs neapgauna, neskriuadžia fiziškaiir apgavystėmis tavo artimųjų.

Kas yra blogai? Tas pats, kas "gerai", tik atvirščiai.

Dėl žydų... Na, žydai yra žydai. Čaplinai (Čarliai) ir tiek Smile

Šiandien man kilo kitas klausimas kraunant malkas: ar dangaus vartai visiems vienodai atviri, ar vieniems platesni, kitiems labiau užverti? (Jei toks klausimas kilo, vartai vis tik yra).

 Tai va - paliegieliai, tremtiniai, neteisingai nuteisti, lagerių aukos etc.  yra kūdesni. Todėl jie ir pro Dangaus Karalystės tvoros plyšį bus įsiurbti dangiškų ciongų TENAI. O visokie moraliniai ir medžiaginiai storuliai -  tik malkos peklos kepsninėje.

 Vat tu, Orvel ką padarei tikrai gero NE SAU šį savaitgalį? Parašyk.

Žalia rūta

Orvel klausiamas, bet aš tai pasigirsiu - kirpykloje buvau. Kirptis. Ka kitiems gražesnė atrodyčiau. Aš gera ir pasiaukojanti.

Valkata

Esu, bet nesigilinkim. Neseniai buvo mano temą, apie Petrą ir vaistinę. Kiek žmonių tiek skirtingų nuomonių ten buvo apie blogį ir gėrį, kas gerai ir kas blogai. Beje, abejoju ar fizinės bei dvasinės kančios nebuvimas - gėris. Tiksliau, ar tik to užtenka. Iš kitos pusės kankintojai turi būti, juk dangus kenčiantiems, o be kankintojų, nebūtų kenčiančių. Vėl bėda.

Komentuoti