Informacija

Siekiant užtikrinti svetainės spartą ir saugą buvo ištrinta virš 80 neaktyvių vartotojų paskyrų kartu su turiniu. Savaime gavosi, kad Margučio bendruomenę dabar sudaro nariai, palikę įrašus ar kitaip suaktyvinę savo veiklą Margutyje nuo 2015 metų sausio 1 dienos.
Panaikintos visos rolės, išskyrus Si ( redaguojantis turinį asmuo).
Išjungtos visos nepaklausios funkcijos (sveikinimai, apklausa, ekspresas ir dar daug vidinių programinių nebūtinų elementų).
Pageidaujantys panaikinti savo paskyrą, rašykite į privatą E.
Esantiems Margutis dėkoja už dalyvavimą svetainės gyvenime ir tikisi išvysti savo puslapiuose dar margesnių įspūdžių iš Jūsų aplinkos ir gyvenimo, savitų minčių ir nuotaikų.
Pagarbiai - Tavo erdvė.

Komentarų: 49

Do

hmmmm

o kiek liko?

E.

Ponia Rita pageidavo palikti Margutį be jokių jos veiklos pėdsakų. Sureaguota į jos įtikinamą rašinį - prašymą. O kiti pašalinti, nes nevykdė visiškai jokios veiklos čia, tiesiog  "ant bangos" pradžioje prisiregistravo ir viskas. Tiek žinių Smile

RG

Mane galima rasti (neleido įdėti nuorodos, kokia nesąmonė, o tai tik facebook adresas) "feisbuke". Šiaip aš jau tikėjausi bent atsisveikinimo. Ką gi, vadinasi, tiek ir teverta. Viskas gerai, nepasakyčiau, kad ko labai trūksta. Kai žmogus jautiesi nereikalingas, savaime atsiriši nuo tų žmonių, aplinkos. Normalu, kad žmogus nori būti ten, kur yra vertinamas. Labai pasiilgsiu E., Jūrmalos, na, ir dar kai ko. Bet aš nemiriau, esu, mane galima rasti, esu realus žmogus.
Dalima

Kai aš kada sugalvosiu išsiregistruoti iš Margučio, tai pakelsiu didelę atsisveikinimo puotą. Su šampanais ir tortais. Ir atsisveikinėsiu su kiekvienu asmeniškai bent savaitę laiko... chi, chi...

Tada, zarazos, prisiminsit mane ant amžių amžinųjų...cheeky
 

Monika

Išsitrinti ir vistiek ateiti? Kokia prasmė?
Nu nebūkim vaikų darželiu. Pasakau "chebra, manęs su gimtadieniu nesveikinkit". Atėjus gimtadieniui maždaug užsišikam, nes niekas nesveikina. Suaugę esam. Reikia sakyti ko norisi. Ir koks čia atsisveikinimas gali būti jei žmogus gyvas tik bus kitoje erdvėje?

R

Man šis išėjimas buvo maždaug gera proga įsitikinti, ko gyvenime reikia, o ko - ne. Aišku, aš galėjau ir neateiti. Velniai žino, ko užsukau. Gal Jūrmalos pasiilgau. O gal jaučiau, kad kalbama už nugaros. Bet toks sarkazmas, pasityčiojimas, maždaug "ai, tu nežinai, ko nori, o mes tai..." ir t.t. Aš pati tai būčiau parašiusi į elektroninį paštą, kad anketa tikrai ištrinta, o čia - nieko. Tipo, bandyk prisijunginėti, kiek dienų pavyks. Ne, ant E. nepykstu. Jis žmogus protingas, tik moteriškų kaprizų nesupranta. O mano noras buvo gerai apgalvotas, pasvertas. Ir ne pletkai kalti, ne pasišaipymai. Kaip rašiau - aš ne toks formatas, ne tai kompanijai. Jūs jau kaip nors be manęs. O Monikos nepageidauju nei feisbuke matyt. Užblokavau. Neužtenka to, kad žmogus nekalba necenzūriniais žodžiais... Tai žmogus, kurio nenorėčiau savo gyvenime sutikti. Aišku, man dar truputį gaila, galvoju, gal ne taip supratau... Ale labai jau ilgą laiką nesuprantu. Tad noriu ramybės. Pamokymai gyventi man labai nelaiku.
Monika

Ir vis užkliūvu. Nei aš mokiau ką ir kaip gyventi, nei tą planuoju. Nepagrįstas teiginys lygus nuliui. Arba prašom man citatas, kur ir ką mokinu.

Jurmala

nu, nesuprantu Rita, kodėl tu nori išeiti, nesuprantu ir ko Monika užkliuvo.

Feisbuke manęs nėra ir nebus, taigi nesusieisim.

Monika

Galėčiau, aprėkčiau. bet per toli. Blemba, E, nu Margutį supermamom2 išvadinti buvo taip nekorektiška, kad eikt t kakot. Kas jei ne tos "supermamos"? Sėdėtum ir vienas rašytum. Siutau kelias dienas. Ir dabar siutas ima. Bet ... aš būsiu čia iki "mirtis" išskirs mane su Margučiu. Taškas. 

Dalima

Kad E pravalė erdvę - labai teisingai padarė.  O kad ateina čia "supermamos' - tai gi viskas normalu. Visos mes mamos vienaip ar kitaip. Netgi supermočiutės... ir supertėčaiai  - irgi gerai. O gyvenimas toks paprastas, buitinis, rutininis... Prifantazuoti galima visokių nesąmonių, bet kažin ar kam to reikia?

Ir jei supermamos su supermočiutėmis pasipletkina - tai normalu ir visiems suprantamas dalykas.

O supertėčiai gali ir pafantazuoti, alaus įkalę - mes nieko prieš,..laugh

 

Monika

Užsmirdo lytine diskriminacija. Apie kompus ir mašinas nediskutuosim gi Blum 3 galima...bet...

Do

nėr ką ir pasakyt

žmonės renkasi kur patinka,jokių problemų

dalima tai šaunuolė,bet geriau nereikia nei tortų nei šampanų,būk pati vietoj baliaus

Kieta

kiek atsimenu Rita iš Margučio išeina jau antrą kartą, gal čia pagal mėnulio fazes, bet tokie pareiškimai, kad ---nenoriu matyt, nenoriu sutikt...(Monikos atdresu) , o lia lia...tepasakyčiau !..

 

Monika

Sakau, jei norit įsiutinti lietuvius - šypsokitės ir nepaliaukit būti optimistais!... Čia nei pridėti nei atimti.. Kaip sako per reklamą "pasitarkite su gydytoju arba vaistininku" Biggrin

AV

Nemaniau, kad yra galimybė rašyti ČIA, prašau atleisti, kad prišiukšlinau ten kur nereikia. Bet ištrinsite, Jums gerai gaunasi. Dar įdomu buvo sužinojus, kad aš "nevykdžiau jokios veiklos čia, ir papuoliau tik ant bangos". Tikiuosi dabar "sparta ir saugumas" aukštumoje? Su tuo ir sveikinu. O šiaip, brangieji, SKAUDU. Žinoma, žinoma, tai smulkmena. Bet iš smulkmenų, deja, susideda gyvenimas.
Jurmala

Sauliau, bet gal dar atsileisi?Parasytum, kaip sekasi dabar, kokios mintys apima, o tavo mintys labai idomios buna.

AO

"Bet ne visur, kur būta, grįžtama" Beje, aš net sunkiai įsivaizduoju grįžimą. Turbūt turėčiau už kažką atsiprašyti ( už ką?) ir pažadėti taip nesielgti (kaip?), ir prašytis priimamas atgal... Sutikite, tai truputį keista, nes nesijaučiu kažką pažeidęs. O jeigu nieko nepažeidus gali būti ištrintas, atsiranda klausimų dėl patikimumo ir rašymo prasmės. Kam rašyti, kai rytoj tai gali dingti? Nors žinoma, tai yra niekai. Kai visuomenė RIMTAI diskutuoja ar nereiktų deginti S.Neries ir Just. Marcinkevičiaus knygų, dingę kelios mano temos globaliai reikšmės neturi. Šiokią tokią reikšmę jos turi tik man, nes bet ką rašydamas aš įdedu dalelę savęs, ir tos dalelės "Margutis" atsisakė... O iš tikrųjų vis pasižiūriu, galbūt savo sprendimą man kažkas paaiškins iš tų, kurie jį priėmė. Kadangi pats buvau Olimpe, žinau, kad sprendimus priiminėja Eduardas, Si, Monika, etc. Galbūt jų paaiškinimas mane kažkiek nuramins. Suprantu, kad paaiškinimas gali būti ir toks,- "mano portalas, ką noriu, tą trinu". Tik tada gal kiek neteisinga rašyti,- "Tavo erdvė", tiksliau,- "Mano erdvė". Ir tada, ko grįžti į svetimą erdvę?
M

Orvel, visa nesąmonė pasidarė po ponios (panelės?) Ritos užsiožiavimo. Ji pasiprašė ištrinama. Kodėl, ne man suprasti, o ir turiu ką veikti be mąstymų (tu net ir nežinai, sudegė namai mūsų, statybos atima jėgas ir laiką). Taigi, nenukrypstant... taip Margutis buvo ketvirčiuotas...nurautos rankos, kojos...ištąsytos žarnos. Ištrinti tie, kurie nesilankė daugiau nei metus. Tiriausiai tiek.. Daugiau, deja nežinau. Netekau žinučių, tuo pačiu ten buvusios info, kontaktų :( Papasakok kuo gyveni ;) juk facebook man turi kontaktus..
O

Užjaučiu, Monika. Kaip sakoma, vagis nors sienas palieka, o ugnis nieko. Man irgi šitie metai šlykštūs, susivariau nugarą UK, dabar esu gana įdomioje tiek finansinėje, tiek fizinėje... duobėje. :) Bet dar pakovosiu, nesiruošiu pasiduoti, ir dar pasieksiu ko noriu. Nepasiduok ir Tu, laikykis. O į temą, tiesa sakant nesupratau, ką bendro turi Ritos užsiožiavimas ir mano ištrynimas. Gal E. ar Si pateiks įdomesnę versiją. Nes kažkaip,- "buvau ištrintas, nes Rita užsiožiavo" netinka į mano internetinę biografiją :)))))
Si

Manęs neklauskit, aš nežinau, kas čia vyksta ir nesuprantu kodėl buvo tiek visko ištrinta. Norėjosi, kad bent istorija liktų.

Jurmala

Sauliau gali diskutuoti čia-tai galėtum ir grįžti, su tavim įdomu.Užjaučiu dėl nugaros-žinau, ką tai reiškia.Mano žinutės buvo ištrintos, visas privatas, smulkmena, bet va užėjo totalus trynimas ir ištrynė, neverksi gi...

Viskas yra nesvarbu prieš netektą sveikatą.Linkiu tau sustiprėti fiziškai ir psichologiškai, kad būtum tas senasis gerasis orvel Smile

AO

Užsiregistravau, būsiu Valkata. Bet... negaliu nei rašyti dienoraščio, nei komentuoti užsiregistravęs. Žodžiu, kuo toliau, tuo labiau viskuo žaviuosi.
Jurmala

kaip čia suprasti, kad negali nieko daryti užsiregistravęs?gal buvo Valkata tarp tų ištrintų?parašysiu Eduardui žinutę, jei tik mokėsiu, žmogus nori bendrauti, o negali...

AO

Jurmala, užsiregistravau, pirmiausia gavau įspėjimą, kad netinka mano paštas. Bet, nepriklausomai nuo to, gavau slaptažodį į tą paštą laikiną. (Beje, slaptažodis, kur man atsiuntė, buvo "orvel", tad E. viską mato ir žino). Įėjus su tuo slaptažodžiu, kaip matai, foto įkelti leido, bet rašyti ( ką ten rašyti) net komentuoti, galiu tik atsijungęs. Mano nuomone, iš manęs paprasčiausia TYČIOJAMASI. Tik negaliu suvokti už ką. Ir žinai, tai jau pradeda atsibosti. Nepadariau nieko blogo "Margučiui", kad su manim būtų taip elgiamasi.
Monika

Nepriimk asmeniškai. Čia sistemos klaidos, ne žmogaus. Ras laiko ir nuims varneles, kur nereikia...Tiesiog padarė maksimaliai saugią ir minimaliai reikalaujančią priežiūros svetainę. Daugiau optimizmo Wink 

E.

Parlėkiau specialiai iš miesto, kad varnelę Orvelui pastatyčiau ne ant "Reg.narys", o "Autorius". Atsiprašymas mano. Žioplumas Sad

 Visiems geros dienos. Remontuoju namus, dedu naują kaminą, nėra laiko nė gramo.

Do

prašysiu išsamių tech duomenų apie kaminą ir jo veiklą ,tipo dienoraščio

iš pagrindų renovuojam visą sodybą ,namo irgi laukia dideli pakeitimai,galvoju apie šildymo katilą dviems aukštams,tuomet reik naujo kamino,senam kamine liktų židinys

šiuo metu esu teorinė viryklių mūrintoja,stogų specialistė,sienų šiltinimo,mūrinių kaminų specialistė,studijuoju vėdinamojo fasado apkalimą fibrocementinėmis dailylentėmis

taigi,esu daugybinė specialistė teorijose

Monika

Kaminą ir mes statysim naują. Jau nupirktas... Keramikinis. Sako, saugiausias. Jei turėčiau jūsų emailą, atsiųsčiau foto.

Jurmala

Na, Sauliau tikrai netikiu, kad Eduardas tyčiotųsi, aš tikiu kad tau jau nusibodo, nebūti priimtam į Margutį, bet mūsų čia tiek nedaug, kad nors dėl mūsų pakentėk, kol išsiaiškinsim su Eduardu.

Tikrai tu niekam blogo nesi padaręs, tik gero, todėl aš labai norėčiau, kad tu ir toliau būtum su mumis, tokiais žmonėm niekas nesimėto.

Aš nesugebu parašyti žinutės privačios, tad parašiau dienoraštį, bet ir jo nematau.Palauk Sauliau, dar nedaryk jokių blogų išvadų, manau šiandien viską išsiaiškinsim, ryt išvažiuoju į kaimą atostogauti,tai jau šiandien norėčiau žinoti, kad tau Margutyje leidžiama viskas.

 

AO

O Jums neatrodo, kad TODĖL ir nėra dalyvių? Mielosios, pamąstykite, jeigu vietoj manęs ateitų koks nors naujas, įdomus dalyvis. Jį "užkabina" tema, jis nori atsakyti, ir prisiregistruoti. Ir ČIA prasideda... Spėkit, jis užeis antrą kartą? Tad gal reiktų šiek tiek aukoti saugumo, kad saitas būtų gyvas? Žemai lenkiu galvą prieš Eduardą, kaip programuotoją, bet jau vadyba... galiu tik patylėti.
Monika

Nematei. Buvo atviros, atlapotos durys. Buvo viešai matoma ir t.t. Ir nieko. Pasakysiu paprastai. Visagalis facebook... Sad Kam kompe atsidaryt krūvą langų, jei užtenka vieno. Ten draugai, įvairios grupės, naujienos  ir t.t. Tiesiog.. ... Davai, nebumbam...Pas mus saulė šviečia, o tai toks retas reiškinys Wink

AO

Monika, kaip Tavo koja? O dėl atvirumo, nežinau, nemačiau, bet NEĮSIVAIZDUOJU, kad galėtų būti blogiau. Dabar turėjau laiko, peržvelgiau šiek tiek. Šis saitas jau ne merdėja, jis MIRĘS. Jeigu nebus skubios reanimacijos (kuri dar irgi kažin ar padės) jis mirs visiškai.
Žalia rūta

Ir čia burbėjimas bambėjimas. Neužkniskit. Aš šiandien šluba ir pikta. Patys tylim nerašom nekomentuojam. Dingstam. Išsitrinam nebuvimu. Tai fizinis pašalvoninimas yra tik išdava. Čia aš apie save. Nes tyliu. Nes tyyyyyngiu rašyti.
Beje, gal kas šeštadienį į Palangą atvarot? Susitikt galim.

AO

Mano nuomone, kritika verčia tobulėti. Tuo labiau, kad mano pasisakymuose kritika dera su pasiūlymais. O dėl ištrynimo, taip, esu piktas. Tikiuosi "Savo erdvėje" turiu tam teisę? :)

Komentuoti