Apie drugelius ir meilę (valkatos užrašai)

Kartais gamta suformuoja keistas tradicijas. Tarkim, pas mane į verandą amžiais priskrenda drugelių. Deja, dėl savo naivumo jie ten tampa įkalinti, turbūt paprasčiausia nesugeba rasti vietos per kur čia pateko. Tad ir tradicija, kaskart eidamas rūkyti išgaudau juos ir išleidžia į laisvę. Sako (nors aš tuo netikiu), kad drugeliai gyvena tik vieną dieną, tad tegul nors tą dieną praleidžia laisvėje, džiaugsmingai... Tiek apie zoologiją.
O dabar apie meilę. Taigi, kažkokiu nesuprantu būdu mano vienas pašto adresas pateko į sąrašus, kad ieškau gyvenimo draugės. Kokiu būdu tai įvyko, supratimo neturiu. Už tai turiu laiškų, su nuotraukomis. Žinoma, galima viską nukreipti į "spamą"... Bet juk taip neįdomu, be to labai nevalkatiška (valkata turi išpešti kokio nors naudos iš bet kokio reiškinio). 
Tad su gražiomis nuotraukomis aš susirašinėju. Nauda visokeriopa, ir anglų kalbą lavinu, ir širdį padirginu. Su viena net buvau susitikęs, bet čia pasakojimas ne apie retenybes, o apie dėsningumus... Taigi, įdomus susirašinėjimas trunka kažkur apie dvi savaites, sužinai daug (tikrų ar sukurtų) įdomybių apie kažkokią svetimą šalį, apie JĄ, JOS darbą, JOS šeimą, JOS miestą,žymiausią to miesto muziejų ir t.t Pamenu, kai mane mokė mokyklų anglų (dar dinozaurai kai kurie gyvi buvo), mus irgi taip mokė, rašinėlis apie save, šeimą, šalį, mėgstamiausią muziejų... Nors čia kai kurios, kitos taip rašo angelskai, kad man pasislėpti (nenustebčiau, kad Šekspyrą originalo kalboje skaito). Tiesa, kiekvieną laiškiuką lydi prisegtos nuotraukos. Žinote, ką pasakysiu, yra gražių moterų pasaulyje. Ir labai gražių. Ir daug. Bet vėl nutolau nuo esmės, taigi kažkur po poros savaičių mane jos labai pamilsta, ir norėtų skubiai atvažiuoti. Bet va bėda, tam reikia nusiųsti pinigėlių. Maždaug nuo 500 iki 1000 USD, čia priklausomai nuo atstumo. Taigi gautų JOS tuos pinigėlius ir jau lėktų meilės sparnais, ir būtų su manim amžinai. Tiesą pasakius, turėčiau aš tų tūkstančių, nežinau kur visas ir sutalpinčiau. O jau modelių namus atidaryčiau, tai pasaulyje lygių nebūtų. Deja, kai atsakau, kad su pinigais bėdelė, meilės kažkur dingsta, nuotraukų jau irgi nesiunčia. Keista... Tiesa, kitos (tos kur labiausia myli, turbūt) randa pinigų pasiskolinti, ir joms mažiau jau reikia kitam laiške, bet vis tiek reikia... Ech... Turbūt nuplauks taip mano modelių namai, be rimto startinio kapitalo. Bet kalbai padėjo, smarkiai. 
Ir dabar va nutrūko tokia vienos savaitės meilė su viena tadžike. Gaila, gera anglistė, o ir nuotraukos vertos pasigrožėjimo. Bet ką darysi, tokia ta meilė. Vienadienė. Kaip ir drugiai, kuriuos vis eidamas rūkyti išleidžiu džiaugtis laisve...
P.S. Mielieji adminai, sutvarkykite teksto formativimą. Aš beveik viską keliu ir kelsiu iš word'o, išdrasko saitas be gailesčio, paskui gaudau po pastraipą ir tai ne kaip gaunasi. Dėkui.

Komentarų: 13

Valkata

Monika, na kaip ne apie meilę? Citata:

"You know, now I often think
about our future meeting. I really want to be near you. I close my
eyes and see the day when you will meet me at the airport with a
bouquet of beautiful flowers. I can not express my relationship to you
in words. I love you very much. All night I was thinking how to tell
you that I wanna be with you in real life. Now I have collected all
the will and want to tell you that I am ready to meet you in real
life. I just want to dedicate my life to you. I want to give you my
heart and soul! During our conversation, I love you very much!"

Matai kokia meilė.

Žalia rūta

Reik ir man kokioje pažinčių svetainėje užsiregistruoti. Įdėsiu Vitos Jakutienės nuotrauką. Ji daugelio vyrų geidžiama. (sprendimas, padarytas remiantis privačiu fb susirašinėjimu).

Valkata

Rūta, galėsiu konsultuoti meilės klausimais. Iš tikrųjų gana greit pasijaučia, kas rašo su rimtu tikslu, o kas tikėdamasis pinigų. Žodžiu, laiškai psichologiškai paruošti prastai. Užsiėmus, šitą galima ištaisyti.

Tačiau... uždarbiauti iš įsimylėjėlių, gal neetiška kažkiek.

Monika

Love ...paieškok vertimo. Verta. Ne..ne visos jo reikšmės meilė. Beje, tai net su sportu susiję Blum 3 gali būti.Rimtai... Paieškok English-English žodyne. O šiaip.. Pas mus meilė yra meilė, o ankglų k. tai gali būti, kad tieiosg patinki Biggrin Bet...jo... rašo apie "meilę" čia tau...Beje, su klaidomis Biggrin ... Po when ir if will nenaudojamas. 

Kieta

seniai buvau Margutyje, per tą laiką valkata visai pasileido...360laipsnių kampu pasisuko tekstai. apie viešnamį prakalbo Lolenlightened

Do

tai jau taipcheeky

kažkaip nesueina galai tam tekste,net vinės užklausiau

tada visai pasiklydau

Valkata

Monika, juk kontekstas... Tiesiog paėmiau tekstą, kur tas žodis akis bado.

Beje, tas sakinys man irgi kažkaip krito į akį, čia paprasčiausias esamasis, ar ne? Ir jeigu nesunku, pats pirmas sakinys. Aš ten ne taip sakyčiau. Rašyčiau,-"You know, I'm thinking about our future meeting now". Tai būtų klaida?

Monika

Nugi teisus tu. Reikėtų "I'm thinking"...nes jei kitaip, jau reiškia nuomonę. 

Analogiškų rašliavų aš iš vyrų gaunu. Pirma prašosi facebook'e į draugus. Tada prasideda tirli pirli. Iš karto trinu iir blokuoju. Jie pinigų neprašo. Irgi myli vien į fotkę pažiūrėję. Ale aš mandra, kam man jie :D...

Valkata

Su Tavim, Monika, kas kita. Tu - graži (čia ne komplimentas, o fakto konstatavimas), tad nenuostabu, kad atsiranda gerbėjų.

Valkata

Doriuk, na kas nesueina, viskas sueina. Myli, nori, negali... Reikia nusiųsti pinigų, tada galės. Bet nemylės ir nenorės Biggrin Paprasta.

Do

tai ir nesueina,

neužsiimi gi tuo arba nesueina

čia man nesusilėlioja

Komentuoti