Kai sakoma "Dirbtinis intelektas", neklausykite, neskaitykite, nematykite jų transliacijų: tai tik mėlyna šviesa šviesofore (ar tokių būna? Būna, bet tik geležinkelyje). Dirbtinio intelekto kol kas nėra. Ir Dievas pats savęs nemato. Taip ir mes, žmonės, kuriame savo pasaulėlius, panašius į save. Pradedant vaikais, baigiant "24 valandomis". O jei rimtai, tai žmonėms pavojinga perduoti savo pirkimų, kreditų, soc. tinklų rašliavų turinius viešon erdvėn. O kaip to išvengti, jei viskas čipuota? Kortelės visokios, savitarnos svetainės, kurios ne vien parodymus priima, bet ir parodymus pateikusio kompo naršymo istoriją nuskaito...
Šūdiname pasaulyje mes pradėjome gyventi nuo tada, kai pradėjome pasitiėti IT. IT yra gerai, bet tik tam sirtame plote.. Žinoma , perfokortomis nepakeisime feisbukų ir kt. infomarketų, bet išlikti žmonėmis mes vis dar turime galimybių, nepatingėdami pakelti subines nuo kompų, kad ir kaip jie saldžiai mus beviliotų kažkur prisijungti ar prisiregistruoti. Pakelti, kad nušluostyti dulkes nuo seno radijo imtuvo ir įjungti jį.
Tai va, dirbtinis intelektas minta iš mūsų įpročių internete, Kaip kancerogeninis darinys mūsų maistu, kaip kaspinuotis ar askaridė.
Mes per geri taip pyst ir užsilenkti...Be veislės, veido, vaikų,...Bet šiuo metu esame vertingi, tik panirus į virtualius žaidimus , pseudobendravimą, internetinį "seksą" ir kitokius nežmoniškus elektroninių žaisliukų gamintojų primestus "būtinus" reikalus, atrodydami " šiuolaikiškais".
Šiuolaikiška tai, kas žmogų daro žmogumi - meilė kitai lyčiai, prakaitas kuriant, ligos; muzika (kai nors vienas muzikos instrumentas turi stygas, medį ar odą)
Aš už gyvenimą be elektrodų. O jūs?
Rašinys pats sau neprieštarauja.
Komentarų: 2

Ne ne, jokių radijo imtuvų.
Ne ne, jokių radijo imtuvų. Ausinės ausyse ir mp3 senamadiškas jau formatas.

Bet jei ne visi it ir kt...
Bet jei ne visi it ir kt... aš nebūčiau patyrus nuostabių pažinčių.